Kezdőlap / Kommunikációs Berendezések

Optikai Patch Kábel,FC/PC-FC/PC,3.0 mm,Singlemode 9/125,Duplex,FC hogy FC 35Meters

Ft8 246

Termékleírás

  • kábel típusa: Duplex
  • Egy Csatlakozó: FC
  • Kábel hossza: 35meters
  • Core gladding átmérő: 9/125
  • Testre: Támogatás
  • szín: Sárga
  • Márka Név: EB-LINK
  • Csatlakozó B: FC
  • Modell Száma: EBSD6FCFC035
  • Rost Típus: Singlemode
  • Állapot: Új
  • Rost átmérő: 3.0 mm
  • Készülék Típus: darab
  • Csomag Súlya: 0.251kg (0.55lb.)
  • Csomag Méret: 11cm x 7cm x 3cm (4.33in x 2.76in x 1.18in)

Optikai Patch Kábel,FC/PC-FC/PC,3.0 mm Átmérőjű,

Singlemode 9/125, Duplex,35Meters

Megjegyzés: Hossza csatlakozó testre szabható, pls, ne habozzon kapcsolatba lépni velem az idézet.

Műszaki Adatok:

Paraméter

Egység

FC, SC, LC/ Páncélos optikai patch kábel

ST, MU

MT-RJ, MPO

E2000

SM

MM

SM

MM

SM

MM

SM

PC

A UPC

APC

PC

PC

A UPC

PC

PC

A UPC

PC

PC

APC

Beiktatási(tipikus)

dB

Legfeljebb 0.3

Legfeljebb 0.2

Legfeljebb 0.3

Legfeljebb 0.2

Legfeljebb 0.3

Legfeljebb 0.2

Legfeljebb 0.2

Legfeljebb 0.3

Legfeljebb 0.2

Legfeljebb 0.2

Legfeljebb 0.3

Legfeljebb 0.3

Vissza veszteség

dB

≥45

≥50

≥60

≥30

≥45

≥50

≥30

≥45

≥50

≥35

≥55

≥75

Működési hullámhossz

nm

1310, 1510

1310, 1510

1310, 1510

1310, 1510

Exchangeability

dB

Legfeljebb 0.2

Legfeljebb 0.2

Legfeljebb 0.2

Legfeljebb 0.2

Rezgés

dB

Legfeljebb 0.2

Legfeljebb 0.2

Legfeljebb 0.2

Legfeljebb 0.2

Működési hőmérséklet

°C

-40~75

-40~75

-40~75

-40~75

Tárolási hőmérséklet

°C

-45~85

-45~85

-45~85

-45~85

Kábel átmérő

mm

Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9

Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9

Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9

φ3.0, φ2.0, φ0.9

Rendelési információk:

Száloptikás csatlakozó : LC,ST, FC, SC, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Foglalat Interfész típus: APC , PC , UPC Fiber mag: Egyoldalas, kétoldalas Rost típusú; multimódusú(50/125)/(62.5/125) ,Singlemode(9/125) Szálak átmérője(mm): Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Kábel hossza; testreszabása

Szállítási hajó összes elem világszerte ingyenes keresztül gazdaság szállítás. Minden importáló adók a felelősség a vevőt. Feladott tételek vevő megerősítette cím hétfőtől péntekig (Hétvégén& Ünnep esetén) Kérjük, ellenőrizze a szállítási címet előtt figyelmesen pénztár. Ha meg akarod változtatni a címet, pls kérjük lépjen velünk kapcsolatba,Különben bármilyen változás információk figyelmen kívül lehet hagyni, ha egyszer útnak,

MEGJEGYZÉS :

A tétel kerülnének ki a HK;

Szállítási idő változó, 3-tól 25 munkanap:

USA-ban/Fő Európai------10~15working nap

Más országok------15~25working nap

Sürgős igény,pls kedves válassza az express mint a DHL,UPS,a Fedex, stb.

Mert a tőzsdei korlátok nem sikerült feltölteni a sok elem.

Nagy tételben Vásárlók Kérjük lépjen velünk Kapcsolatba, Mielőtt Licitál! ! ! ! ! ! ! !

Garancia&Visszatér biztosítunk 1 év csere, 3 éves karbantartási garancia. A garancia nem vonatkozik a nem rendeltetésszerű használat, fizikai sérülés, víz kárt, veszteséget, vagy a lopás. Minden vásárlás vissza lehet küldeni within14 nappal a vásárlás napjától a teljes vételárat, vagy csere. Minden terméket kell az eredeti állapot. Áru sérült vagy hiányzó alkatrészeket nem térítendő

Lépjen Velünk kapcsolatba, reméljük, hogy elégedett vagy a termék -, illetve szolgáltatási majd megjutalmaz minket egy öt csillagos minősítést. A pozitív visszajelzések lesz egy nagy encourgement nekünk a jövőben dolgozni. Ha van néhány értékes javaslata van, vagy bármilyen problémája az elemek, vagy a szállítás. Kérünk, hogy ön azonnal lépjen kapcsolatba velünk, mielőtt adj semleges vagy negatív visszajelzést. Fogunk választ minden kérdésre 24 órán belül (kivéve a Hétvégén, Ünnep ). Akkor mi megpróbáljuk a lehető legjobban megoldani a problémát minél hamarabb.

Rólunk Üdvözöljük a vatera piacterén bolt! Alapította 2008-ban, Shenzhen EB-LINK technologies Co., Kft vezető gyártó kínálja üvegszálas optikai adó, optikai patch kábelek, valamint optikai berendezés. A termék szállított területeken Kínából a világ minden tájáról, új eladó a vatera piacterén, azonban a nagy csapat, elsődleges források, felajánljuk a jobb minőségű,

Versenyképes ár, illetve a körültekintő szolgáltatás.

Címkék: optikai optikai patch kábel, optikai patch kábel, optikai patch kábel, Olcsó optikai optikai patch kábel, Magas Minőségű optikai patch kábel, Kína optikai patch kábel Szállítók

Írd meg véleményedet!

Értékelés

Kapcsolódó termékek

Új

Kiárusítás

2 port AHD a Videót Optikai Konverter Egyetlen Mód, Egyes Rost 20 KM

Termék: 2-Ch 720P AHD a Videót Optikai Konverter Egyetlen Mód, Egyes Rost 20 KM Áttekintés E-link AHD, hogy optikai konverterek elfogadja a speciális tömörítetlen AHD kompozit video, s nagy sebességű, digitális optikai átviteli technológiák, amelyek átalakítják a HDTVI kompozit

Ft29 449

Kosárba

Új

Kiárusítás

Új SFP-KONCERT-BX-U Alcatel Kompatibilis TX1310/RX1490nm 1,25 G 10km KÉTIRÁNYÚ SFP Adó modul

Új SFP-KONCERT-BX-U Alcatel Kompatibilis TX1310/RX1490nm 1,25 G 10km KÉTIRÁNYÚ SFP Adó modul 100% kompatibilis,a Vizsgált jó körülmények között garantált Magas minőségű, CE&FCC tanúsítvány,1 Év csere, 3 Év garancia. Távközlési osztályú minőség,versenyképes

Ft8 246

Kosárba

Új

Kiárusítás

Gyártó optikai NYRT Splitter 1*4 mini modul 0.9 1m passzív PLC splitter a csatlakozó rp/upc / 4Pieces

Jellemzők: Alacsony felesleges veszteség Kiváló irányított Jó channel-es egységesség Alacsony PDL Magas költség-hatékonyság Magas környezeti, mechanikai stabilitás Alkalmazás Üvegszálas optikai kommunikációs rendszer Üvegszálas optikai érzékelők CATV Rendszer a LAN Rendszer

Ft12 634 Ft11 400

Kosárba

Új

Kiárusítás

Könnyű, Kezében Toll típusú Optikai Vizuális hibakeresőt 20mW Komshine KFL-10P-20 Száloptikás Lézer

Könnyű, Kezében Toll típusú Optikai Vizuális hibakeresőt 20mW Komshine KFL-10P-20 Száloptikás Lézer A Sorozat Komshine KFL Vizuális hibakeresőt (VFL), amely az Új fejlesztésű, a Poecket méretű piros fény forrása oldal munkások, akiknek szükségük van, hogy keresse meg a kárért,

Ft4 388

Kosárba

Új

Kiárusítás

FIREMV 2450/2400 ATI multi képernyő kártya kimenet, DVI-i/VGA viszont VHDCI E119932-U AWM COPARTNER DVI DIGITÁLIS/ANÁLIS másodkézből

Üdvözöljük a SeeMe Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia. További információt vagy technikai kérdés, ne habozzon kapcsolatba lépni SeeMe szolgáltatás.

Ft5 831

Kosárba

Új

Kiárusítás

2CH Sztereó Hi Fi Audió üvegszálas optikai adó-vevő RCA csatlakozó ethernet média konverter -Egy adás

2CH Hi Fi Audió üvegszálas optikai adó-vevő RCA csatlakozó ethernet média konverter-így a hangátviteli. Alapértelmezett hajó singlemode verzió, ha kell multimódusú változat, hagyjon nekünk üzenetet Leírás 2ch Audio (RCA), Hogy Optikai Átalakító támogatás 2 csatorna

Ft21 203 Ft17 387

Kosárba

Új

Kiárusítás

Ingyenes Szállítás 50M LC/UPC SC/UPC LC-SC Optikai Patch Kábel, Duplex Rost Beltéri Optikai Kábel SM PVC 2.0 mm 50M

Ingyenes Szállítás 50M LC/UPC SC/UPC LC-SC Optikai Patch Kábel, Duplex Rost Beltéri Optikai Kábel SM PVC 2.0 mm 50M Jellemzők: ---Alacsony beillesztés, majd vissza reflexiós veszteség ---Jó exchangeability ---Jó tartósság ---Magas hőmérséklet-stabilitás ---Standard: Telcordia GR-326-CORE Alkalmazások:

Ft11 777

Kosárba

Új

Kiárusítás

AFBR-5715PZ-NT1 AVAYA

Üdvözöljük a SeeMe Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia. További információt vagy technikai kérdés, ne habozzon kapcsolatba lépni SeeMe szolgáltatás.

Ft11 485

Kosárba

Új

Kiárusítás

40Meters LC/PC-FC/PC,62.5/125,Duplex,OM1 Multimódusú,LC, hogy FC Optikai Patch Kábel

Optikai Patch Kábel,LC/PC-FC/PC,3.0 mm Átmérőjű, Multimódusú 62.5/125, OM1,Duplex,40Meters Megjegyzés: Hossza csatlakozó testre szabható, pls, ne habozzon kapcsolatba lépni velem az idézet. Műszaki Adatok: Rendelési információk: Száloptikás csatlakozó

Ft9 424

Kosárba

Új

Kiárusítás

Amerikai Miller Genuine tartozó drót táncosok Tartozó drót, kábel blankoló készülék FTTH hideg, akkor a dual-port táncosok

Amerikai Miller Genuine tartozó drót táncosok Tartozó drót, kábel blankoló készülék FTTH hideg, akkor a dual-port táncosok Ingyenes szállítás Biztosíthatom önöket, hogy a termékeink minőségét annak érdekében, hogy önnek a legjobb szolgáltatást biztosítja a leggyorsabb szállítás,

Ft6 991 Ft6 502

Kosárba

Új

Kiárusítás

Nagykereskedelmi Magas Minőségű, Fehér Színű, 2 mag FTTH mezőbe , Elosztó Doboz Kulcs

Nagykereskedelmi Magas Minőségű, Fehér Színű, 2 mag FTTH mezőbe , Elosztó Doboz Kulcs Mi Távközlési berendezés gyártó, amely saját gyári 14 éves termelés a tapasztalat,a fő termékek száloptikai kábel patch kábel , patch panel , felmondás doboz , FTTH mezőbe

Ft5 654

Kosárba

Új

Kiárusítás

For CISCO ,XFP -10G-SR 850nm, 300m, LC connector.

XFP-10G-MM-SR, XFP 10GBase-SR 850nm 300M ( CISCO 100% Compatible) XFP-10GB-SR 100% Cisco Compatible 10GBASE-SR XFP 850nm 300m transceiver High Quality with CE,RoHs,FCC Features & Specifications Form Factor: XFP Device Type: Transceiver module Interface (Bus) Type: Plug-in

Ft23 556

Kosárba

© 2021 EladasGyujtemeny.news. Minden Jog Fenntartva