Kezdőlap / Kommunikációs Berendezések

10X Tömítés a Motorola GP328 GP88S Rádiók Új Javítás Alkatrész

Ft2 886

Ft2 742

Termékleírás

  • szín: Piros
  • Márka Név: lighttree
  • Csomag Súlya: 0.15kg (0.33lb.)
  • Készülék Típus: sok (10 db/lot)
  • Csomag Méret: 5cm x 10cm x 5cm (1.97in x 3.94in x 1.97in)

10X Tömítés Vízálló Tömítés a Motorola GP328 GP88S Rádió Javítás Alkatrész

Compatiable a Motorola:

GP328 GP338 GP88S GP340 GP360 GP380

PTX760 MTX900 MTX960 HT1250 PRO7350

Csomag:

tömítés 10db

Teljes Új

Megjegyzés: 1. Csak az a hajó, hogy az Alipay címét. Mi lesz nem vállal felelősséget a helytelen szállítási cím által okozott vevő gondatlanság. Szállítási Vissza 1. Minden elem ki van jelölve, csomagolt, jó állapotban feladás előtt. 2. Mi visszatérítés, vagy kicseréli a terméket, ha megsérült, vagy elveszett. A szállítási díj nem téríthető vissza, Kérjük lépjen kapcsolatba velünk e-mailben, mielőtt vissza az árut. 3. Az egyéni adó, valamint az általános forgalmi adót nem tartalmazza a termék árát, valamint a szállítási díjat. 4. Ha bármilyen hiba, az elemek, akkor kérjük lépjen velünk kapcsolatba, 7 napon belül a számla tétel. 5.Szállítási idő: Elem kerül kiszállításra belül 3-5 nap, a Szokásos Légi Levél után kapott fizetés.

Címkék: vízálló ágyú, tömítés szett, vízálló hátizsák, Olcsó vízálló ágyú, Magas Minőségű tömítés készlet, Kína vízálló hátizsák Szállítók

Írd meg véleményedet!

Értékelés

Kapcsolódó termékek

Új

Kiárusítás

Telcome használja RF terhelés 5W teljesítmény 0-3 ghz-N férfi csatlakozó RF KOAXIÁLIS kábel jack 5W N F feeder kommunikációs csatlakozó átalakító

Bármely jogvita / Közvetlen negatív visszacsatolás mielőtt kapcsolat azt jelenti, hogy a Vevő rossz !! Nem szívesen ilyen vevő !! Kérlek, menj el !! ( Mert az üzlet az együttműködés ,nem egymás ellen ) . Ha a védelmi idő fut át ,kérjük lépjen kapcsolatba kiterjeszteni idő

Ft2 933

Kosárba

Új

Kiárusítás

Eredeti FTL4C1QE1C-HW 40G QSFP 40G-1310NM-10KM-SM-QSFP+

Üdvözöljük a SeeMe Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia. További információt vagy technikai kérdés, ne habozzon kapcsolatba lépni SeeMe szolgáltatás.

Ft196 720

Kosárba

Új

Kiárusítás

Vezeték nélküli Adó-vevő Modul Fejlesztése Testület & Demo Board 4431/4432/4432Pro RF Modul

Vezeték nélküli Adó-vevő Modul Fejlesztése Testület & Demo Board 4431/4432|4432Pro RF Modul LCD Felület működési mód: 1.Normál TX-Mód: az adatok Küldése csomag minden 1 2 másodperc(Nem a beállítás mód) 2.Normál RX Mód: adja meg a fogadó állam után powerd, a fogadó data csomag lehet

Ft33 866 Ft28 448

Kosárba

Új

Kiárusítás

INNO FÉNY TR-PX13C-V00 10Gb-1310nm-1.4 km SFP

Üdvözöljük a SeeMe Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? További információért, kérjük, forduljon SeeMe eladó Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia.

Ft5 554

Kosárba

Új

Kiárusítás

Kompatibilis a Juniper Networks SFP-GE40KT15R13 1000BASE-BX-D Kétirányú SFP TX1550nm/RX1310nm 40 km DDM Adó SFP modul

Kérjük kínál a márka a készülékek minket, amikor a megrendelés.s o, hogy mi fog a kompatibilis alkatrészek, Köszönöm. Üdvözöljük a SeeMe Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? További információért, kérjük, forduljon SeeMe

Ft8 098

Kosárba

Új

Kiárusítás

2db/sok SV614 100 mw 1.4 KM Hosszú távú távolság RS232/DB9 Felület 433MHz Vezeték nélküli RÁDIÓFREKVENCIÁS Adó-vevő Modul

2db/sok SV614 100 mw 1.4 KM Hosszú távú távolság RS232/DB9 Felület 433MHz Vezeték nélküli RÁDIÓFREKVENCIÁS Adó-vevő Modul 2db SV614 433 MHz RF M odules 2db 433Mhz balek antenna 2db tápegység adapter SV614 magasan integrált RF modul, amely közvetlenül csatlakoztassa a másik

Ft14 283 Ft11 998

Kosárba

Új

Kiárusítás

Kompatibilis Avago AFBR-5710ALZ 1000BASE-SX SFP 850nm 550m IND Adó SFP modul

Kérjük kínál a márka a készülékek minket, amikor a megrendelés.s o, hogy mi fog a kompatibilis alkatrészek, Köszönöm. Üdvözöljük a SeeMe Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? További információért, kérjük, forduljon SeeMe

Ft1 879

Kosárba

Új

Kiárusítás

Távközlési RF-100W terhelés 7/16 DIN férfi csatlakozó DC-3 ghz adagoló csatlakozó RF KOAXIÁLIS kábel jack kábel terhelés Kommunikációs átalakító

Bármely jogvita / Közvetlen negatív visszacsatolás mielőtt kapcsolat azt jelenti, hogy a Vevő rossz !! Nem szívesen ilyen vevő !! Kérlek, menj el !! ( Mert az üzlet az együttműködés ,nem egymás ellen ) . Ha a védelmi idő fut át ,kérjük lépjen kapcsolatba kiterjeszteni idő

Ft23 483

Kosárba

Új

Kiárusítás

10X-es hálózati Kábel Motorola Ismétlő Vagy a Jármű Rádió GM300 SM120

10X-es hálózati Kábel Motorola Ismétlő Vagy a Jármű Rádió GM300 SM120 Compatiable a: GM300 GM950 SM50 SM120 GM950I GM3188 GM3688 Elem sajátosságok: Alkalmazás: Hálózati Kábel Fokozat: Magas Minőség Hossza Kábel: 17CM. Csomag :Egyedi poli táskák Megjegyzés:

Ft3 681

Kosárba

Új

Kiárusítás

1DB Wilkinson SMA 3 Módon Hatalom Splitter Elosztó Combiner 700-2700MHz 50W Beltéri

wilkinson 3 módon Hatalom Splitter Elosztó Combiner SMA 700-2700MHz 50W Technikai Specifikáció: Frekvencia:700-2700MHz VSWR: 1.30 Maximális Átlagos Teljesítmény :50W Impedancia:50ohm Beillesztés:5.5 dB Elkülönítés:20dB Hőmérséklet:

Ft6 476

Kosárba

Új

Kiárusítás

50pcs/sok 433MHz Réz tavaszi antenna SW433-TH10

50pcs/sok SW433 -TH10 Réz tavaszi antenna SW433-TH10 Réz tavaszi antenna, kifejezetten a 433 mhz-es vezeték nélküli adatátviteli rendszer. Ez a fajta antenna van egy jó teljesítmény az állóhullám arány, kis dimenzió, szerkezet, könnyű telepítés, stabil teljesítmény, valamint jójó,

Ft3 952 Ft3 281

Kosárba

Új

Kiárusítás

HW 155M-1511nm-80km-SM-ESFP ZR 155m 1511nm 80km gyors eSFP optikai modul MXPD-03CLD-51 34060674

Üdvözöljük a SeeMe Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? További információért, kérjük, forduljon SeeMe eladó Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia. Üdvözöljük a SeeMe Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi?

Ft10 307

Kosárba

© 2021 EladasGyujtemeny.news. Minden Jog Fenntartva