Kezdőlap / Kommunikációs Berendezések

Fini sar FTLX1471D3BCL SFP-10G-LR 10G SFP+ optikai modul

Ft22 087

Termékleírás

  • Modell Száma: FTLX1471D3BCL
  • Raktáron: fotó
  • Állapot: Új, Eredeti
  • Márka Név: SMTE
  • Csomag Súlya: 0.03kg (0.07lb.)
  • Csomag Méret: 3cm x 3cm x 8cm (1.18in x 1.18in x 3.15in)
  • Készülék Típus: darab

Üdvözöljük a SeeMe Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? További információért, kérjük, forduljon SeeMe eladó Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia.

Üdvözöljük a SeeMe Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? További információért, kérjük, forduljon SeeMe eladó

Címkék: 10g sfp, sfp 10g, optikai sfp modul, Olcsó 10g sfp, Magas Minőségű sfp 10g, Kína optikai sfp modul Szállítók

Írd meg véleményedet!

Értékelés

Kapcsolódó termékek

Új

Kiárusítás

2 port AHD a Videót Optikai Konverter Egyetlen Mód, Egyes Rost 20 KM

Termék: 2-Ch 720P AHD a Videót Optikai Konverter Egyetlen Mód, Egyes Rost 20 KM Áttekintés E-link AHD, hogy optikai konverterek elfogadja a speciális tömörítetlen AHD kompozit video, s nagy sebességű, digitális optikai átviteli technológiák, amelyek átalakítják a HDTVI kompozit

Ft29 449

Kosárba

Új

Kiárusítás

2-Csatornás Digitális Video Optikai Adó-vevő Egyetlen Szál Egyetlen Mód, Optikai Átalakító FC 20 KM-1 Pár

Ez a termék nem tömörített digitális videó optikai adó-optikai vevő kompatibilis, PAL, SECAM vagy NTSC vagy más egyéb formátumba, továbbítja a videó adatokat egyetlen mód, Optikai. Az előlapi power jelzőfény, vagy állapotjelzők, nagy megbízhatóság, magas költségek hosszú távú video,

Ft10 304

Kosárba

Új

Kiárusítás

2 Rost, 4 UTP Port Optikai Média Konverter, Optikai Kapcsoló,4 RJ45+2Fiber 4 RJ45+2(1*9) port,az egyetlen mód, egyes rost 20 km

2 Rost, 4 UTP Port Optikai Média Konverter, Optikai Kapcsoló Gyors Részletek Származási Hely: Guangdong, Kína (Kontinens) Márkanév: JYTTEK Modell Szám: JYT-DS824 Termék: Rost Media Converter adatátviteli Sebesség FX: 100Base-SX/LX adatátviteli Sebesség TX: 10/100Base-T Rost Típus: Single módban(SM)

Ft14 427

Kosárba

Új

Kiárusítás

2X2 ABS Doboz, Szál Optikai Elosztó SC/ APC UPC Csatlakozó, 2.0 mm-es Optikai NYRT Splitter

2X2 ABS Doboz, Szál Optikai Elosztó SC/ UPC APC Csatlakozó Jellemzők Alacsony beiktatási alacsony PDL Nagy csatorna számít Rendkívüli megbízhatóság, stabilitás Széles működési hullámhossz Alkalmazások Az FTTX Rendszerek LAN,

Ft6 184

Kosárba

Új

Kiárusítás

5db/sok SM 9/125 Duplex PVC 3.0 mm 1M LC-ST Optikai Kábelre LC/UPC-ST/UPC Duplex Optikai Patch Kábel

5db/sok SM 9/125 Duplex PVC 3mm 1M LC-ST Optikai Kábelre LC/UPC-ST/UPC Duplex Optikai Patch Kábel Jellemzők: --- Alacsony beillesztés, majd vissza reflexiós veszteség ---Jó exchangeability ---Jó tartósság ---Magas hőmérséklet-stabilitás ---Standard: Telcordia GR-326-CORE Alkalmazások:

Ft5 890

Kosárba

Új

Kiárusítás

10 km-Alumínium Ötvözet Vizuális hibakeresőt Optikai Érzékelő Tesztelő FC Férfi-LC Női Adapter teszt LC/FC/SC/ST csatlakozó

Termék képek: mivel a nemzetközi légi nem teszi lehetővé tartalmaz gyúlékony, robbanásveszélyes árukat, így az egység nem tartalmazza az akkumulátor szállítás, köszönöm, hogy megértesz! pohto műsor: mivel a nemzetközi légi nem teszi lehetővé tartalmaz gyúlékony,

Ft12 472 Ft9 480

Kosárba

Új

Kiárusítás

Multimódusú SFP 1,25 G Optikai Átalakító 10/100/1000M, SFP Rost Media Converter, Külső TÁPEGYSÉG 0.5 KM 850NM LC

SFP 10/100/1000M Rost Media Converter Áttekintés: JYT-GS803 sorozat Gigabit Ethernet optikai SFP média konverterek híd a szakadék réz, rost infrastruktúra. Az SFP rost média konverterek célja a maximális kényelem rost, hogy a réz Ethernet átváltási kérelmek, amelyek előírják,

Ft13 252

Kosárba

Új

Kiárusítás

Optikai RY3200 Kezelni Optikai Teljesítmény, Mérje pedig 10mW Vizuális hibakeresőt Optikai Kábel, Optikai Teljesítmény Mérő piros gép

RY3200 Sorozat Kézi Optikai Teljesítmény Mérő egy Svájci kutató cég az optikai hálózat telepítés, ellenőrzés, karbantartás jellemzők a tervezési, fejlesztési, hogy egy új termék, optikai hálózat pontos teszt megoldások, a megjelenése a légkör, sima, jól érzem magam, gondoskodó,

Ft8 835 Ft8 393

Kosárba

Új

Kiárusítás

Multifuctional Video/Audio Optikai Optikai Átalakító Adó, Vevő analóg CCTV Biztonsági Rendszer

Prémium Minőségű & Hosszú élettartam Többfunkciós 2 csatornás Videó+ 4 csatornás Optikai Átalakító , Hosszú munka távolság legfeljebb 20 km Ha a kérelem RS-485 adat, hogy adjunk. Rendelésre készült, a vevő külön kérésére rendelkezésre áll, lépjen velünk

Ft51 536 Ft48 959

Kosárba

Új

Kiárusítás

AFBR-5715PZ-NT1 AVAYA

Üdvözöljük a SeeMe Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia. További információt vagy technikai kérdés, ne habozzon kapcsolatba lépni SeeMe szolgáltatás.

Ft11 485

Kosárba

Új

Kiárusítás

SFP-GE-S-2 Kompatibilis 1000BASE-SX SFP 1310nm 2km DOM Adó

Cisco SFP-GE-S-2 Kompatibilis 1000BASE-SX SFP Adó (MMF, 1310nm, 2 km-re, LC, DOM) Termék Részletek Cisco Valódi SFP-GE-S-2-Eladó Neve LODFIBER Formában Típus SFP Max adatátviteli Sebesség 1000Mbps Hullámhossz-1310nm Max Kábel Távolság 2 km-re Felület LC duplex Optikai Alkatrészek, FP 1310nm-Kábel

Ft3 534

Kosárba

Új

Kiárusítás

40Meters LC/PC-FC/PC,62.5/125,Duplex,OM1 Multimódusú,LC, hogy FC Optikai Patch Kábel

Optikai Patch Kábel,LC/PC-FC/PC,3.0 mm Átmérőjű, Multimódusú 62.5/125, OM1,Duplex,40Meters Megjegyzés: Hossza csatlakozó testre szabható, pls, ne habozzon kapcsolatba lépni velem az idézet. Műszaki Adatok: Rendelési információk: Száloptikás csatlakozó

Ft9 424

Kosárba

© 2021 EladasGyujtemeny.news. Minden Jog Fenntartva