Kezdőlap / Kommunikációs Berendezések

10/100/1000Base-T 1000Base-X SFP Media Converter a DIP kapcsoló SFP készülék belsejében elhelyezett, SM, 20KM

Ft22 381

Termékleírás

  • Modell Száma: LNK-3011SFP-20
  • Csomag Méret: 15cm x 10cm x 5cm (5.91in x 3.94in x 1.97in)
  • Készülék Típus: darab
  • Csomag Súlya: 1.0kg (2.20lb.)

10/100/1000Base-T 1000Base-X SFP Media Converter a DIP kapcsoló SFP készülék belsejében elhelyezett, SM, 20KM

Áttekintés

Az LNK-3011SFP van szerelve egy 10/100/1000Base-T a bal, egy a Gigabit SFP slot támogatása átalakítás között 10/100/1000Base-T, 1000Base-X-hálózat. A kettős SFP slots, hogy az Ethernet jelek csatlakoztassa könnyen, hatékonyan hozzáadásával egyetlen mód, vagy multi-mode média modul, vagy a kettő kombinációja típusok. Az LNK-3011SFP kiváló megbízhatóság, rugalmasság, hogy meghosszabbítja a média átviteli távolság akár 550m, 10km, vagy hosszabb, attól függően, hogy a választható 1000Base-SX / LX SFP adó-vevő modulok.

Funkciók Támogatása közötti konverziós között adaptív 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T, az 1000Base-SX/LX-Port 10/100/1000Base-TX (RJ45), 1000Base-SX/LX (SFP slot) Támogatás DIP-Kapcsoló Funkció Támogatja a full-duplex, fél-duplex, valamint az auto-éreztem, Támogatja az automatikus értelemben MDI/MDI-X, megkönnyítve a rendszer üzembe helyezés, telepítés, Támogatás átadása, extra hosszú VLAN csomag Támogatja a Quality of Service (QoS) valamint annak biztosítása, az átviteli VoIP csomagok Támogatása; a Jumbo Frame (64-9216 Byte) Támogatás LFP(Link hibás át) Funkció

Műszaki Indexek

Paraméter

Műszaki adatok

Hozzáférési mód

10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet

Normál

IEEE802.3 10Base-T Ethernet, IEEE802.3u 100Base-TX/FX Fast Ethernet, IEEE802.3ab 1000Base-T , IEEE802.3z 1000Base-SX/LX Gigabit Ethernet

Hullámhossz

850nm/1310nm/1550nm

Átviteli távolság

50/125µm vagy 62.5/125µm multi-mode fiber kábel biztosítja 220 & 550 méter

9/125µm egyetlen mód-kábel biztosítja a hosszú távú 10/ 15/ 20/ 30/ 40/ 50/ 60/ 70/ 120km (vary on SFP modul)

Port

Réz: 1 x 10/100/1000Base-T port

Rost: 1 x 1000Base-X SFP slot

Átalakítás azt jelenti, hogy

Bolt Előre módban, vagy Cut-Through üzemmód

Buffer space

Beépített 128Kb RAM adat-buffer

Flow control

Teljes duplex: flow control;

Fél duplex: ellennyomás

BER

-9

MTBF

100.000 óra

LED kijelző

PWR (tápegység), 1000M (UTP Port Sebesség), LNK/ACT FX (Optikai Port Kapcsolat/Akció Állapot), LNK/ACT TX (UTP Port Kapcsolat/Akció Állapot), SD (Optikai Jel Állapot), FDX/COL (UTP Port Teljes Duplex)

Tápegység

Külső: AC90~264V/DC100~380V bemeneti, kimeneti 5V1A

Fogyasztás

Működési hőmérséklet

-10~55ºC

Működési páratartalom

5%~90%

Fenntartása hőmérséklet

-40~70ºC

Fenntartása páratartalom

5% ~ 90%, nem lecsapódó

Címkék: média konverter, sfp media converter, kapcsoló media converter, Olcsó media converter, Magas Minőségű sfp media converter, Kína kapcsoló media converter Szállítók

Írd meg véleményedet!

Értékelés

Kapcsolódó termékek

Új

Kiárusítás

HT-312X Vezeték sztriptíz / sztriptíz koaxiális kábel blankoló fogó állítható hangmagasság sztriptíz 3-Pengék Modell

HT-312X Vezeték sztriptíz / sztriptíz koaxiális kábel blankoló fogó állítható hangmagasság sztriptíz 3-Pengék Modell ------ ------ ------ ------ ------ ------ ------ ------ ------ ------ ------ ------ Fizetés Mi csak akkor fogadja el, Alipay fizetés. Szállítás *

Ft6 046

Kosárba

Új

Kiárusítás

Új, eredeti FSP 3Y YM-5601B 2U FSP high-end ipari server power 600W névleges

Üdvözöljük a SeeMe Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia. További információt vagy technikai kérdés, ne habozzon kapcsolatba lépni SeeMe szolgáltatás.

Ft82 923

Kosárba

Új

Kiárusítás

Gyártó optikai NYRT Splitter 1*4 mini modul 0.9 1m passzív PLC splitter a csatlakozó rp/upc / 4Pieces

Jellemzők: Alacsony felesleges veszteség Kiváló irányított Jó channel-es egységesség Alacsony PDL Magas költség-hatékonyság Magas környezeti, mechanikai stabilitás Alkalmazás Üvegszálas optikai kommunikációs rendszer Üvegszálas optikai érzékelők CATV Rendszer a LAN Rendszer

Ft12 634 Ft11 400

Kosárba

Új

Kiárusítás

Könnyű, Kezében Toll típusú Optikai Vizuális hibakeresőt 20mW Komshine KFL-10P-20 Száloptikás Lézer

Könnyű, Kezében Toll típusú Optikai Vizuális hibakeresőt 20mW Komshine KFL-10P-20 Száloptikás Lézer A Sorozat Komshine KFL Vizuális hibakeresőt (VFL), amely az Új fejlesztésű, a Poecket méretű piros fény forrása oldal munkások, akiknek szükségük van, hogy keresse meg a kárért,

Ft4 388

Kosárba

Új

Kiárusítás

Új J4860A/B/C HP Kompatibilis 1,25 G 70-80km SFP Adó modul

Új J4860A/B/C HP Kompatibilis 1000Base-ZX 80km SFP Adó modul 100% kompatibilis,a Vizsgált jó körülmények között garantált Magas minőségű, CE&FCC tanúsítvány,1 Év csere, 3 Év garancia. Távközlési osztályú minőség,versenyképes ár, csak 10%-20% - a orignal egy

Ft22 970

Kosárba

Új

Kiárusítás

OL16 L-16.2 a ZTE S385

Üdvözöljük a SeeMe Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia. További információt vagy technikai kérdés, ne habozzon kapcsolatba lépni SeeMe szolgáltatás.

Ft215 325

Kosárba

Új

Kiárusítás

10 km-Alumínium Ötvözet Vizuális hibakeresőt Optikai Érzékelő Tesztelő FC Férfi-LC Női Adapter teszt LC/FC/SC/ST csatlakozó

Termék képek: mivel a nemzetközi légi nem teszi lehetővé tartalmaz gyúlékony, robbanásveszélyes árukat, így az egység nem tartalmazza az akkumulátor szállítás, köszönöm, hogy megértesz! pohto műsor: mivel a nemzetközi légi nem teszi lehetővé tartalmaz gyúlékony,

Ft12 472 Ft9 480

Kosárba

Új

Kiárusítás

2CH Sztereó Hi Fi Audió üvegszálas optikai adó-vevő RCA csatlakozó ethernet média konverter -Egy adás

2CH Hi Fi Audió üvegszálas optikai adó-vevő RCA csatlakozó ethernet média konverter-így a hangátviteli. Alapértelmezett hajó singlemode verzió, ha kell multimódusú változat, hagyjon nekünk üzenetet Leírás 2ch Audio (RCA), Hogy Optikai Átalakító támogatás 2 csatorna

Ft21 203 Ft17 387

Kosárba

Új

Kiárusítás

Ingyenes Szállítás 50M LC/UPC SC/UPC LC-SC Optikai Patch Kábel, Duplex Rost Beltéri Optikai Kábel SM PVC 2.0 mm 50M

Ingyenes Szállítás 50M LC/UPC SC/UPC LC-SC Optikai Patch Kábel, Duplex Rost Beltéri Optikai Kábel SM PVC 2.0 mm 50M Jellemzők: ---Alacsony beillesztés, majd vissza reflexiós veszteség ---Jó exchangeability ---Jó tartósság ---Magas hőmérséklet-stabilitás ---Standard: Telcordia GR-326-CORE Alkalmazások:

Ft11 777

Kosárba

Új

Kiárusítás

AFBR-5715PZ-NT1 AVAYA

Üdvözöljük a SeeMe Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia. További információt vagy technikai kérdés, ne habozzon kapcsolatba lépni SeeMe szolgáltatás.

Ft11 485

Kosárba

Új

Kiárusítás

1,25 G 1310NM DHM-610GT D-LINK

Üdvözöljük a SeeMe Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia. További információt vagy technikai kérdés, ne habozzon kapcsolatba lépni SeeMe szolgáltatás.

Ft8 319

Kosárba

Új

Kiárusítás

1x2 Mechanikus Optikai Kapcsoló

1x2 Mechanikus Optikai Kapcsoló Termék Leírás: A 1x2 optikai kapcsoló csatlakoztatható optikai csatornák által irányítja, vagy blokkolja a bejövő optikai jelet a kimeneti rost. Ez úgy érhető el használatával egy folyamatban lévő szabadalmi opto-mechanikus beállítás aktív

Ft13 252

Kosárba

© 2021 EladasGyujtemeny.news. Minden Jog Fenntartva